Anonym

اقامت اروپا

اقامت اروپا برای افرادی که به دنبال ادامه زندگی در بهترین کشورهای دنیا هستند، مزایای زیادی دارد. از جمله این مزیت ها می توان به سفری بدون محدودیت و بدون ویزا به تمامی مناطق شینگن ، دسترسی آسان به مراکز آموزشی برتر و بهره مندی از یک زندگی عالی و مرفه نام برد .
اقامت اروپا می تواند موقت یا دائم باشد . در بسیاری از کشور های اروپایی بعد از 5 سال اقامت موقت ، می توان برای اقامت دائم و سپس شهروندی درخواست داد و آن را دریافت نمود .اما زمانی که این مدت زمان مشخص به سر رسید و افراد توانستند بنا به شرایطی تابعیت یکی از کشور های اروپایی را به دست آورند می توانند بدون ویزا به بیش از 170 کشور در جهان سفر کنند و در 28 کشور اتحادیه ی اروپا به زندگی ، کار و تحصیل مشغول شوند و از تمامی حقوق شهروندی از جمله تحصیل رایگان ، امکانات رفاهی ، بیمه های درمانی و … استفاده کنند .

 

اقامت اروپا

 

راحت ترین کشور اروپایی برای گرفتن اقامت

راحت ترین کشور اروپایی برای گرفتن اقامت در حال حاضر اسلواکی است. بهترین راه برای ورود به این کشور ثبت شرکت است که نیاز به سرمایه اولیه ندارد، اما باید در نظر داشته باشید که هزینه هایی مانند حق وکیل، هزینه کارهای ثبتی، اجاره نامه و... که معادل 15 هزار تا 20 هزار یورو است را باید پرداخت کنید. در ضمن به یاد داشته باشید که با گرفتن اقامت اسلواکی شما اقامت کل اروپا را گرفته اید.

 

مزایای اقامت اروپا

سفر بدون ویزا به‌‌کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شنگن
کار و تجارت در اروپا، زندگی و تحصیل رایگان در کلیه کشورهای اروپایی عضو شنگن
امکان خرید خودرو و نیز خرید ملک در همه کشورهای اروپایی
اخذ اقامت اروپایی، به تبع، سریعتر و آسان تر از دریافت اقامت کانادا و آمریکاست
قاره اروپا به ایران نزدیک است و پروازهای مستقیم زیادی در طول شبانه روز بین ایران و اروپا انجام می شود
درصورت دریافت اقامت از یک کشور اروپایی می توانید از کشورهای دیگر اروپایی درخواست اقامت کنید
اخذ آسان ویزای آمریکا، کانادا، استرالیا و  انگلستان از سفارتهای آنها در کشورهای اروپایی
با اخذ اقامت شنگن یا همان کارت اقامت اروپا، شما می توانید برای سایرین دعوتنامه ارسال نموده و آنها نیز ویزای شنگن دریافت نمایند.
سفر و گردش آزادانه شما و خانواده دلبندتان به صورت آزادانه در سراسر خاک اتحادیه اروپا ( شنگن )
امکان تحصیل فرزندان شما در سراسر اروپا

 

روش های اخذ اقامت اروپا

سرمایه گذاری
تمکن مالی
ثبت شرکت 
خرید ملک 
خرید بیزینس
ازدواج
خرید اوراق قرضه (خرید پاسپورت)
نیروی متخصص (ویزای کار نیروی ماهر Skill worker)
ویزای کاری (ویزای جستجوی کار  Job Seeker)
تحصیلی

 

 

برای گرفتن اقامت اروپا چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

1. با توجه به افزایش تب مهاجرت در کشور، برخی از این موقعیت سوءاستفاده کرده و خود را آشنای سفیر یا دارای روابطی در سفارتخانه معرفی می‌کنند و با این ادعا که می‌توانند ویزای شما را خیلی سریع‌تر دریافت کنند، از شما کلاهبرداری می‌کنند. سفارتخانه‌ها هیچ گونه رابطی بیرون از محیط خود نداشته و همه کارها از طریق خود سایت انجام می‌شود.
2. ورود به کشورهای اروپایی هزینه‌بر است. حتی اگر شما تحصیلی هم بروید، باز هم باید حداقل هزینه‌ای را تأمین کنید. پس قبل از هر اقدامی در حساب خود پول کافی داشته باشید.
3. آمادگی دریافت پاسخ نه را داشته باشید. خیلی از افراد بودند که بعد از 6 سال دوندگی نتوانستند ویزای خود را دریافت کنند. در چنین شرایطی بهترین راه حفظ خونسردی و ادامه زندگی خود است. توصیه می‌کنیم که به هیچ وجه برای دریافت اقامت اروپا زندگی خود را در ایران خراب نکنید.
4. زبان کشور مورد نظر را یاد بگیرید. حتی اگر در هنگام دریافت اقامت از شما مدرک زبان درخواست نکنند، برای زندگی در آنجا باید بتوانید تا به زبان کشور مورد نظر صحبت کنید. پس حداقل در کلاس‌های آموزش زبان شرکت کنید.

چاپ
1553